Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач (бойлер) Tesy BiLight 50 л, 1500 Вт (GCV 504420 B11 TSRC)
Tesy BiLight 50 — це сучасний та надійний електричний бойлер від провідного болгарського виробника. Завдяки об’єму 50 літрів, він є ідеальним рішенням для сім'ї з 2-х осіб. Головною особливістю серії BiLight є унікальний двоколірний індикатор роботи та запатентовані технології енергоефективності.
Основні переваги:
Технологія PISTON Effect: Унікальний дизайн сопла для подачі холодної води уповільнює її змішування з гарячою, що дозволяє отримати на 15% більше гарячої води.
Індикатор BiLight: Зручна світлова індикація: червоний колір — вода нагрівається, синій колір — вода готова до використання.
Скляно-керамічне покриття Crystal Tech: Забезпечує надійний захист бака від корозії та гарантує гігієнічну чистоту води.
Відсутність термічного моста: Технологія переривання зв’язку між баком та кронштейном знижує втрати тепла на 16%.
Зручне керування: Зовнішній терморегулятор дозволяє легко налаштувати температуру нагріву.
Технічні характеристики
Параметр
Значення
Об'єм
50 літрів
Потужність ТЕНа
1500 Вт (1.5 кВт)
Тип ТЕНа
"Мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
Матеріал бака
Сталь зі склокерамічним покриттям
Тип монтажу
Вертикальний
Час нагріву (з 15°C до 60°C)
1 год 18 хв
Максимальна температура
75°C
Робочий тиск
8 бар
Клас енергоефективності
C
Габарити (ВхШхГ)
440×595×467 мм
Вага
17.6 кг
Країна виробник
Болгарія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 40 хв |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 17.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 1 бар |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Кран | Ні |
| Вилив | Ні |
| Душова лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пришвидшене нагрівання | Так |
| Датчик перегрівання | Так |
| Обмеження температури нагрівання | Так |
| Запобіжний скиданняний клапан | Так |
| Раковина (вумивальник) | Ні |
| Излив | Ні |
| Тримач душової лійки | Ні |
- Ціна: 6 300 ₴

