Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос поверхневий самовсмоктувальний Taifu JET-100 (0.75 кВт, Чавун)
Taifu JET-100 — це найпопулярніша модель відцентрового насоса струминно-дифузорного типу. Завдяки подовженому корпусу та вбудованому ежектору, цей насос створює потужний тиск до 4.3 бари, що дозволяє піднімати воду з глибини до 9 метрів та подавати її на значну відстань.
Корпус із товстостінного чавуну забезпечує чудову шумоізоляцію та стійкість до гідроударів, що робить його ідеальним серцем для автоматичної насосної станції (безбашенки) у приватному будинку.
Ключові переваги Taifu JET-100:
Класична конструкція JET: Стабільно всмоктує воду навіть при наявності повітряних пробок у магістралі.
Високий напір (43 м): Забезпечує сильний тиск, достатній для роботи одночасно кількох точок водорозбору (душ, полив, пральна машина).
100% Мідна обмотка статора: Використання високоякісної міді з термозахистом гарантує довгий термін служби двигуна.
Латунне робоче колесо: Має високу зносостійкість, не кородує та не деформується під впливом температури.
Масивний чавунний корпус: Найнадійніший захист внутрішніх вузлів, що мінімізує вібрації та шум під час роботи.
Характеристика
Значення
Виробник
Taifu
Тип насоса
Самовсмоктувальний (JET)
Потужність
0.75 кВт (750 Вт)
Максимальний напір
43 метри
Макс. продуктивність
60 л/хв (3.6 м³/год)
Глибина всмоктування
до 9 метрів
Матеріал корпусу
Чавун
Матеріал робочого колеса
Латунь
Діаметр підключення
1" х 1" (25 мм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taifu |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 12.45 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 43 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Сухий |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX продуктивність (за хв. напору) (л/хв) | 110 |
| Вбудований термозахист | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина всмоктування (м) | 7,00 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 1 |
| Діаметр приєднання (дюйм) | 1 |
| Довжина кабелю (м) | 0,30 |
| Захист від перегрівання (Вбудований датчик перегрівання) | Да |
| Мoдель | CPM |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 35 |
| Максимальний напір (м) | 35 |
| Матеріал вала двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 5 |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Потужність (кВт) | 1,10 |
| Потужність у режимі 1 (P1, Вт) | 1050 |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Напруга мережі (V) | 230 |
| Особливості | Потужність — 1,1 кВт, макс висота всмоктування — 8 м. |
| Перекачувані середовища | Вода |
| Споживана потужність (кВт/год) | 1,10 |
| Продуктивність (л/хв) | 110,00 |
| Продуктивність за максимального ККД (м3/год) | 6,60 |
| Режим роботи | S1, тривалий |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Країна бренда | Словлення |
| Тип | Відцентровий |
| Торгова марка | VODOMET |
| Частота тока | 50 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
- Ціна: 3 690 ₴


