Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Значення
Виробник
KRAKOW
Країна бренду
Польща
Тип зшивки
PEX-A (Молекулярна)
Зовнішній діаметр
16 мм
Товщина стінки
2.0 мм
Кисневий бар'єр
Так (шар EVOH)
Макс. робоча температура
95°C
Робочий тиск
10 бар
Колір
Фіолетовий
Крок укладання
від 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для систем зрошення, Для гарячого водопостачання, Для систем опалення, Для теплої підлоги, Для систем кондиціонування, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| SDR | 11 |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 15 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Шорсткість | 1 мм |
| Об'єм води | 0.02 л/м |
| Довжина бухти | 200 м |
| Вага 1 п.м. труби | 0.05 г |
| Коефіцієнт теплопровідності | 2 Вт/(м*К) |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне, Клей |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 2 |
- Ціна: 7 200 ₴








