Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KP-THF5A — це професійний моноблочний відцентровий насос, розроблений для систем, де критично важливим є швидке переміщення великої кількості води (полив, наповнення резервуарів, зрошення великих площ), а не створення високого тиску в системі.
Ключові особливості:
-
Величезна продуктивність: Завдяки конструкції робочого колеса, насос здатний перекачувати до 955 л/хв (57,3 м³/год).
-
Матеріали преміумкласу: Корпус із чавуну зі збільшеною на 20% товщиною стінок забезпечує довговічність, а латунне робоче колесо стійке до зносу.
-
Стабільність: Оснащений надійним асинхронним двигуном із мідною обмоткою статора та вбудованим термозахистом.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Максимальна продуктивність | 955 л/хв (57.3 м³/год) |
| Максимальний напір | 14.5 м |
| Приєднання | 3" × 3" (різьбове) |
| Макс. глибина всмоктування | до 3 м |
| Матеріал корпусу | Чавун (антикорозійне покриття) |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Вага | ~35.7 кг |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний напір | 14.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Тип ротора | Мокрий |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип двигуна | Асинхронні |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 4 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 3 |
| Максимальний напір (м) | 14,5 |
| Потужність (кВт) | 1,50 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 40 |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Матеріал вала двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Клас термостійкості | F |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Якість води | Слабко забруднена |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 3 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Захист від перегрівання (Вбудований датчик перегрівання) | Да |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
- Ціна: 8 602,50 ₴




