Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труборіз Роликовий Ручний Для Труб PPR 110 mm EuroProduct
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб, металопластикових труб |
| Мінімальний діаметр труби | 16 мм |
| Максимальний діаметр труби | 110 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип вироби | Труби та фітинги PPR |
| Торгова марка | EUROPRODUCT |
| Призначення | Для PPR труб |
| Країна бренда | Україна |
- Ціна: 1 524 ₴




