Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці Механічні для Труб PPR 75mm EuroProduct
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Мінімальний діаметр труби | 12 мм |
| Максимальний діаметр труби | 75 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип вироби | Труби та фітинги PPR |
| Торгова марка | EUROPRODUCT |
| Призначення | Для PPR труб |
| Країна бренда | Україна |
- Ціна: 1 171 ₴






